Bielizna na prezent – ratunku, jak ją wybrać?

Nieoczywista, może trochę ryzykowna, ale zawsze piękna – idealna bielizna na prezent dla naszej partnerki. Ten artykuł kierujemy do panów – postaramy się doradzić jak wybrać najlepszy zestaw i nie popełnić rozmiarowej gafy – a tej chyba obawiają się oni najbardziej. Warto jednak przełamać swoje lęki – ekskluzywna bielizna damska może być doskonałym podarunkiem.

Zanim zaczniesz wybierać – poznaj rozmiar!

Temat spędzający sen z powiek w rzeczywistości jest bardzo prosty. Jeżeli nie możemy podpytać naszej partnerki o rozmiar, warto podejrzeć jej garderobę. Majtki będą oznaczone rozmiarami literowymi – XS, S, M, L, XL albo cyfrowymi – od 32 wzwyż. Nieco problemów może sprawić biustonosz. Zależnie od kraju, może mieć on inną rozmiarówkę. Najpopularniejsza w Polsce jest rozmiarówka polegająca na mierzeniu obwodu pod biustem, a następnie różnicy względem obwodu w biuście. Tak powstają rozmiary np. 75B (najpopularniejszy) czy 85D. Przeglądając staniki partnerki możemy jednak natrafić na tajemniczo brzmiące 32C – jest to rozmiarówka popularnie używana w Wielkiej Brytanii. Warto wtedy użyć tabeli w Internecie do przełożenia rozmiaru na odpowiedni dla rozmiarówki stosowanej w sklepie.

Elegancka bielizna damska – kolorystyka

Kiedy znamy już rozmiar, pora przejść do koloru. Najczęściej elegancka bielizna damska spotykana jest w czterech kolorach – czarnym, czerwonym, białym lub cielistym (zwanym też nude). Nie oznacza to jednak, że musimy się do nich ograniczać. Niekoniecznie wybierajmy barwę zgodnie z naszymi upodobaniami – to, że nam spodoba się czarna jak noc luksusowa bielizna damska nie oznacza, że zachwyci ona naszą partnerkę. Przyjrzyjmy się w czym najczęściej pojawia się nasza dama serca – być może jest lubiącą klasykę miłośniczką bielizny nude, ale może też być charakterniczką z fantazją wybierającą kwieciste wzory. Dopiero, gdy będziemy pewni co sprawi radość naszej kobiecie, zabierzmy się za wybieranie modelu.

Bielizna na prezent, a poszczególne modele

Wybierając podarunek, dobrze jest wpierw kilka popularnych modeli. Ekskluzywna bielizna damska często charakteryzuje się push-upem – poduszeczki wszyte w biustonosz sprawiają, że biust wyglądana na lepiej wyeksponowany. Popularna także jest bardotka – model o ściętej górnej części miseczki, co optycznie powiększa biust. Luksusowa bielizna damska to często także miękkie staniki koronkowe, misternie wykonane i zmysłowy. Zobacz więcej na www.pl

About Nina Jacków

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *