Elegancja w środku lata – chłodna i seksowna bielizna na lato

Niezależnie od pory roku i sytuacji, chcemy czuć się pięknie. Może nam się wydawać, że ciężko o to, kiedy za oknem 40 stopni, a my czujemy spocone i zmęczone upałami. Nie znaczy to jednak, że musimy zrezygnować z pięknej bielizny do spania. Odpowiednia bielizna nocna – czy to koszula nocna czy komplet dwuczęściowy, może poprawić nasze samopoczucie, a nawet dać poczucie chłodu.

Koszula nocna – od czego zacząć?

Standardowo – od wyboru odpowiedniego materiału. Najzdrowszym wyborem dla organizmu będzie bawełna, która pozwoli ciału oddychać, jednak może wydawać nam się zbyt ciepła w bardzo upalne noce. Możemy wtedy sięgnąć po lekki jedwab, chłodną satynę czy elegancki batyst. Wszystko zależy od naszych potrzeb.

Bielizna nocna, czyli rzecz o fasonach

Innej koszulki będzie potrzebowała kobieta z dużym biustem, a innej pani z mniejszym dekoltem. Panie z pierwszej grupy powinny rozważyć bieliznę o szerszych ramiączkach, z fiszbinowymi miseczkami wszytymi w koszulki, które zapewnią im dużo komfortu. Jeżeli jednak potrzebujemy optycznie powiększyć sobie biust, nie wahajmy się i sięgajmy o modele z push upem.

Chcę sprawić kobiecie prezent, jaki model wybrać?

Na pewno lepiej postawić na klasykę – proste koszulki, o standardowych kolorach i satynowej tkaniny będą bardziej eleganckim prezentem niż kolorowe, bawełniane dwuczęściowce. Warto jednak najpierw podpytać wybrankę naszego serca o opinię lub, po prostu, przyjrzeć się w czym najczęściej sypia. Odpowie nam to najlepiej na pytanie co jej zakupić.

About Nina Jacków

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *