Niby oczywiste, a rewolucyjne – przełomy w bieliźnie damskiej

Wiele z nich mamy w naszych garderobach, często korzystamy z nich na co dzień. Gdyby jednak spytać – czy są dla nas rewolucyjne, pewnie zaprzeczyłybyśmy, uważając je za coś tak oczywistego jak oddychanie. Dzisiaj będzie o przełomach, czyli bielizna, która zmieniła życie kobiet.

Body push up, czyli szybkie wymodelowanie

Absolutnie przełomowe osiągnięcie przemysłu bieliźnianego. Body push up sprawiło, że biusty kobiet na całym świecie wygrały z grawitacją, a brzuchy magicznie wymodelowały się. Jednocześnie body, w przeciwieństwie do swojego poprzednika – gorsetu, jest bardzo wygodne, nie uciska i można w nim swobodnie oddychać. Kiedyś niedoceniane, teraz proponuje je każdy sklep online.

Koniec z odpinającymi się haftkami! Powiedziały pończochy samonośne

Wprowadzone w latach 60. zeszłego stulecia przez austriacką firmę, pończochy samonośne skończyły z problemem niewygodnych, ciągle odpinających się zapięć. Doszycie do pończoch elastycznej gumy powiedziało koniec konieczności noszenia pasa do pończoch i oszczędziło nam sporo czasu poświęcanego dotychczas na zakładanie tej części garderoby.

Od spartańskich opasek po dzisiejsze biustonosze

Rozwiązanie problemu wszystkich ćwiczących kobiet, znane nawet w Sparcie. Biustonosze w Europie znane są przynajmniej od XV wieku, jednak już w starożytności możemy znaleźć ich odpowiedniki. Umożliwiły kobietom o większych biustach ćwiczenie bez bolesności piersi. Obecnie obowiązkowy element garderoby każdej pani, bez którego nie obejdzie się żaden dobry sklep online. W poszukiwaniu dobrej bielizny warto zajrzeć na www.pl

About Nina Jacków

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *