Popularna wśród kobiet, budząca niechęć wśród mężczyzn – bielizna damska, której oni nie cierpią!

To co podoba się nam, kobietom, najczęściej nie znajduje uznania u naszych partnerów. I chociaż potrafią nam oni często wybaczyć wydanie nawet całej wypłaty na fatałaszki, to pewne części garderoby powodują u nich wyraźną niechęć. Przyglądamy się więc bieliźnie, której nasi mężczyźni zdecydowanie nie chcą na nas oglądać.

Cienki pasek, czyli stringi

Może się wydawać, że mężczyźni kochają nas w stringach, ale zdania są mocno podzielone. Wielu panów przyznaje, że ta część bielizny jest dla nich zwyczajnie brzydka i woleliby oglądać swoje partnerki w bardziej zabudowanych majtkach, najlepiej z dodatkiem koronki.

Przezroczyste gatki

Kolejny mit powielany przez kobiety. Całkowicie przezroczyste majtki nie znajdują u panów uznania i zdecydowanie opowiadają się za modelami, które pozostawiają więcej miejsca na wyobraźnię.

Babcine reformy

Pójście całkowicie w drugą stronę także nie jest pożądane. Kojarzące się z babcią, mocno zabudowane majtki zwane często „reformami” mogą całkowicie obejrzeć nas z seksapilu. Szczególnie w sypialni.

Typowe bawełniaki

Są tak nudne, że można zasnąć. O ile znajdują się jeszcze fani białych majtek bawełnianych (bardzo popularny fetysz!), to zdecydowanie wyrzućmy z naszej szafy wszystkie modele z jednorożcami, ciasteczkami i innymi słodkimi wzorami.

Połyskujące cekiny

Zbyt dużo połysku sprawi, że dla mężczyzny będziemy przebrane (nie zdziwmy się, jeśli brutalnie porówna nas z klaunem lub cyrkowcem), a nie ubrane. Stawiajmy lepiej na klasyczne, minimalistyczne wzornictwo, a cekiny zostawmy na okazje, kiedy jesteśmy same.

About Nina Jacków

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *