Kto powiedział, że wszystko musi być do kompletu? Zabawmy się miksowaniem bielizny!

Jeżeli odpowiednio dbamy o naszą bieliznę, często może nam ona służyć latami. Co jednak, kiedy koronkowe majtki w zestawach z górami zdążyły nam się nieco… znudzić? Pobawmy się w ich mieszanie i połączmy to, co pozornie może do siebie nie pasować!

Komplet bielizny damskiej? Nuda!

Dlatego rozkompletujmy wszystko i zacznijmy od kilku zasad dobrego połączenia. Zwyczajowym połączeniem będzie zestawianie ciemnego dołu i jasnej góry – jak chociażby czarnych majtek i białego czy cielistego biustonosza. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie żeby spróbować połączenia odwrotnego.

Koronkowa bielizna? Bez przesady!

Koronkowy komplet bielizny damskiej niewątpliwie jest seksowny, ale czasami warto nadać mu nieco bardziej codziennego charakteru. Koronkowe majtki możemy spróbować połączyć z gładką górą w podobnym kolorze i na odwrót. Takie połączenie nada nam seksapilu, ale też nie będzie przesadzone ani nudne. Przyda nam się także w momentach, gdy chcemy dodać sobie pewności siebie – pod białą koszulę na rozmowę o pracę jesteśmy zmuszone założyć gładki stanik, ale dlaczego by nie dołączyć do niego seksownego dołu?

Stonowane wzory czy szalone połączone z gładkim?

Innym ciekawym rozwiązaniem, szczególnie kiedy mamy dużo wzorzystej bielizny, jest mieszanie podobnych wzorów w różnych kolorach. Jasny stanik w kwiaty świetnie dopasuje się do, przykładowo, granatowych majtek ze wzorem liści. Uważajmy jednak na koronki. Koronkowa bielizna, w której połączymy kilka różnych rodzajów koronek, może gryźć się ze sobą i dać efekt groteskowy, przeładowany.

About Nina Jacków

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *