On też chce się nam podobać! Kilka słów o bieliźnie męskiej

Większość artykułów skupia się na bieliźnie damskiej, a przecież mężczyźni także powinni nosić piękną i wygodną bieliznę. Drogie panie, wszystkie ręce na pokład, dzisiaj wybieramy idealne majtki dla naszych mężów, ojców i synów. Porozmawiajmy o wadach i zaletach poszczególnych modeli występujących na rynku.

Znane wszystkim – popularne slipy

Najbardziej ograny krój majtek męskich. Jeszcze pare lat temu dominował on w męskich szufladach, obecnie nieco wypierany przez swoich młodszych kuzynów. Slipy często są wybierane przez mężczyzn, którzy nie lubią jak ich męskość „lata” im w bieliźnie. Ten krój nie posiada nogawek, dzięki czemu wielu facetów ma poczucie, że jest im chłodniej niż w innych rodzajach. Ich wadą może być zbytnie uciskanie jąder, przy doborze nieodpowiedniego rozmiaru, co może prowadzić do bezpłodności.

Wersja z nogawkami – shorty męskie

Nazywane też krótkimi bokserkami, shorty męskie są coraz popularniejsze wśród mężczyzn ze względu na „luz” jaki im zapewniają. Ściśle przylegający do ciała materiał zapewnia odpowiednią stabilizację. Tak samo jak slipy – nie odznaczają się na spodniach, więc mężczyzna może je z powodzeniem ubrać nawet do garnituru. Model zyskuje na popularności szczególnie z nadejściem sezonów chłodniejszych.

Swobodne i wygodne – bokserki

Zapewniające dużo wolności, bokserki cieszą się coraz większą popularnością wśród mężczyzn, właśnie ze względu na swobodę, jaką zapewniają. Nie krępują ruchów, świetnie nadają się na co dzień do jeansów, ale mogą się odznaczać pod innymi rodzajami spodni. Nie poleca się ich także przy uprawianiu sportów – zbyt luźne mogą powodować obtarcia miejsc intymnych.

Do odważnych świat należy – stringi

U niejednej z kobiet powodują uniesienie brwi i szczere zdumienie, a mimo to zdobywają coraz większą popularność i coraz częściej możemy je spotkać w męskich szafach. Podobnie jak ich damski odpowiednik, stringi posiadają z tyłu wąski paseczek materiału, dzięki czemu mężczyzna może kusić partnerkę swoimi pośladkami. Ze względu na ryzyko obtarć nie poleca się ich do noszenia częściej niż od święta.

About Nina Jacków

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *