Nie wciągaj brzucha – od ukrywania jest bielizna wyszczuplająca

Niejeden sklep internetowy pełen jest bielizny zwanej modelującą. Majtki wyszczuplające, bielizna korygująca… Jest w czym wybierać, szczególnie, jeżeli nie jesteśmy do końca zadowolone z naszego ciała. Jaką wybrać żeby się nie rozczarować? Służymy kilkoma poradami.

Czym musi się charakteryzować dobra bielizna wyszczuplająca?

Przede wszystkim – musi być wykonana z dobrej jakości włókien syntetycznych (jak poliamid czy elastan). Dzięki nim osiągniemy efekt podniesienia i wyszczuplenia sylwetki, ale będą one przepuszczać powietrze dzięki czemu nasza skóra nadal będzie oddychać, co jest szczególnie istotne latem, kiedy doskwierają nam upały. Majtki wyszczuplające nie mogą w żaden sposób nas uciskać!

Bielizna korygująca, a kwestia rozmiaru

Częstym błędem popełnianym przez wiele pań jest wybieranie asortymentu w rozmiarze większym, niż zazwyczaj noszą. Przez to bielizna wyszczuplająca nie spełnia swojej funkcji – zamiar podnosić nasze krągłości, sama spada nam z ciała. Koniecznie należy wybrać odzienie w tym samym rozmiarze, jaki nosimy na co dzień.

Co możemy skorygować za jej pomocą?

W zasadzie – wszystko. Nie jesteśmy zadowolone ze swoich ud czy łydek? Problem szybko rozwiążą odpowiednie pończochy czy rajstopy. Z uniesieniem pośladków i ukryciem fałdki na brzuchu poradzą sobie majtki korygujące. Nie da się ukryć, że to cudowne rozwiązanie może sprawić, że bez problemu będziemy mogły założyć obcisłą sukienkę koktajlową i poczuć się seksownie.

Zrewidujmy więc nasze przyzwyczajenia i przestańmy wciągać brzuch, a zamiast tego wybierzmy dobry sklep internetowy i złóżmy zamówienie, a już za kilka dni będziemy mogły poczuć się seksowniej. Zobacz więcej na www.pl

About Nina Jacków

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *