Nie wciągaj brzucha – od ukrywania jest bielizna wyszczuplająca

Niejeden sklep internetowy pełen jest bielizny zwanej modelującą. Majtki wyszczuplające, bielizna korygująca… Jest w czym wybierać, szczególnie, jeżeli nie jesteśmy do końca zadowolone z naszego ciała. Jaką wybrać żeby się nie rozczarować? Służymy kilkoma poradami.

Czym musi się charakteryzować dobra bielizna wyszczuplająca?

Przede wszystkim – musi być wykonana z dobrej jakości włókien syntetycznych (jak poliamid czy elastan). Dzięki nim osiągniemy efekt podniesienia i wyszczuplenia sylwetki, ale będą one przepuszczać powietrze dzięki czemu nasza skóra nadal będzie oddychać, co jest szczególnie istotne latem, kiedy doskwierają nam upały. Majtki wyszczuplające czy rajstopy wyszczuplające nie mogą w żaden sposób nas uciskać!

Bielizna korygująca, a kwestia rozmiaru

Częstym błędem popełnianym przez wiele pań jest wybieranie asortymentu w rozmiarze większym, niż zazwyczaj noszą. Przez to bielizna wyszczuplająca nie spełnia swojej funkcji – zamiar podnosić nasze krągłości, sama spada nam z ciała. Koniecznie należy wybrać odzienie w tym samym rozmiarze, jaki nosimy na co dzień.

Co możemy skorygować za jej pomocą?

W zasadzie – wszystko. Nie jesteśmy zadowolone ze swoich ud czy łydek? Problem szybko rozwiążą odpowiednie pończochy czy rajstopy. Z uniesieniem pośladków i ukryciem fałdki na brzuchu poradzą sobie majtki korygujące. Nie da się ukryć, że to cudowne rozwiązanie może sprawić, że bez problemu będziemy mogły założyć obcisłą sukienkę koktajlową i poczuć się seksownie.

Zrewidujmy więc nasze przyzwyczajenia i przestańmy wciągać brzuch, a zamiast tego wybierzmy dobry sklep internetowy i złóżmy zamówienie, a już za kilka dni będziemy mogły poczuć się seksowniej.

About Nina Jacków

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *