Elegancja w środku lata – chłodna i seksowna bielizna na lato

Niezależnie od pory roku i sytuacji, chcemy czuć się pięknie. Może nam się wydawać, że ciężko o to, kiedy za oknem 40 stopni, a my czujemy spocone i zmęczone upałami. Nie znaczy to jednak, że musimy zrezygnować z pięknej bielizny do spania. Odpowiednia bielizna nocna – czy to koszula nocna czy komplet dwuczęściowy, może poprawić nasze samopoczucie, a nawet dać poczucie chłodu.

Koszula nocna – od czego zacząć?

Standardowo – od wyboru odpowiedniego materiału. Najzdrowszym wyborem dla organizmu będzie bawełna, która pozwoli ciału oddychać, jednak może wydawać nam się zbyt ciepła w bardzo upalne noce. Możemy wtedy sięgnąć po lekki jedwab, chłodną satynę czy elegancki batyst. Wszystko zależy od naszych potrzeb.

Bielizna nocna, czyli rzecz o fasonach

Innej koszulki będzie potrzebowała kobieta z dużym biustem, a innej pani z mniejszym dekoltem. Panie z pierwszej grupy powinny rozważyć bieliznę o szerszych ramiączkach, z fiszbinowymi miseczkami wszytymi w koszulki, które zapewnią im dużo komfortu. Jeżeli jednak potrzebujemy optycznie powiększyć sobie biust, nie wahajmy się i sięgajmy o modele z push upem.

Chcę sprawić kobiecie prezent, jaki model wybrać?

Na pewno lepiej postawić na klasykę – proste koszulki, o standardowych kolorach i satynowej tkaniny będą bardziej eleganckim prezentem niż kolorowe, bawełniane dwuczęściowce. Warto jednak najpierw podpytać wybrankę naszego serca o opinię lub, po prostu, przyjrzeć się w czym najczęściej sypia. Odpowie nam to najlepiej na pytanie co jej zakupić.

About Nina Jacków

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *